Česká verze English version
Skip Navigation
 

Vyhledávání


Menu

aktuality

Pozvánka na 8. VELETRH HRAČEK A HER


Vážení přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na 8. veletrhu hraček a her "FOR TOYS" v Praze 9 - Letňany v areálu PVA EXPO PRAHA na ulici Beranových 667.
Veletrh se koná od čtvrtka 19.10.2017 do neděle 22.10.2017. 

Hračkobraní Kamenice nad Lipou


Dnes 12. července začalo slavnostně Hračkobraní v Kamenici nad Lipou.
Prestižní akce pro české výrobce hraček a my na ní nechybíme :-). Až do neděle 16. července se můžete podívat a zakoupit původní české hračky z přírodních materiálů a pohrát si s dětmi v hernách, vyrobit si něco zajímavého v dílničkách nebo jen tak se pokochat atmosférou Kamenického zámku.


 

VELETRH SPIELWARENMESSE 2017

Největší veletrh hraček na světě "Spielwarenmesse" otvírá svoje brány již 1. února 2017. My budeme opět u toho!


 
Lichožrouti v kinech

Knižní příběh o bytostech, které s námi tajně žijí doma, dostal filmový rozměr.
Podívejte se, kdo může zato, že se nám ztrácejí ponožky.Lichožrouta Hihlíka koupíte zde


 

Svátky města Olomouce

Ve dnech 3. - 4. června 2016 najdete náš stánek na Olomouckém náměstí, kde se koná jarmark v rámci Svátků města Olomouce.


 
Ekologické dny Olomouc

Letos přijedeme představit nové sady maňásků 1. 5. 2016 na jarmark na Olomouckém náměstí v rámci Ekologických dnů. Těšíme se na Vás.


 

Jarní novinky v Noe

Sady nových pohádkových maňásků
 

Svěrák - Kuky

Pan Zdeněk Svěrák slavil narozeniny, s Kukym kterého jsme šili u nás :-). Za Noe blahopřejeme panu Svěrákovi a přejeme mu, aby mu ještě dlouho sloužilo zdraví a mohl hrát a tvořit další povedené hry a filmy.
 

Veletrh hraček v Norimberku

Leden patří tradičně veletrhu hraček v Norimberku. Těšíme se na Vás.
 

Vánoční trhy v Olomouci 2015


Vánoční trhy v Olomouci mají nezapomenutelnou atmosféru a náš stánek na nich rozhodně nechybí.
Denně máme otevřeno od 10.00 do 20.00 hodin po celou dobu adventu až do 23. prosince 2015.

 

Adventní trhy Praha 2015


O víkendu 12. - 13. prosince nás najdete v Praze na tradičním adventním trhu v Novoměstské radnici - Česká hračka a řemeslo.

Těšíme se na Vás.
 

Stříbrné vánoční dny v Praze 2015Naši příznivci v Praze nás mohou najít i na Stříbrných vánočních dnech v Praze od 10. do 13. prosince 2015 v Praze v Letňanech PVA EXPO Praha, Beranových 667.

 

Hračkobraní v Kamenici nad Lipou 8.-12.7.2015


HRAČKOBRANÍ
8.7.2015 - 12.7.2015 proběhl 10. ročník festivalu hraček z přírodních materiálů "HRAČKOBRANÍ" na zámku v Kamenici nad Lipou. Naše společnost byla mezi vybranými českými výrobci, kteří se uvedené prodejní výstavy zúčastnili.

 

Noe v Pevnosti poznání


V pátek 17.4.2015 v 9:00 hodin se otevřely poprvé brány prvního interaktivního muzea vědy na střední Moravě „Pevnost poznání“.
Expozice jsou umístěny v prostorách bývalého dělostřeleckého skladu z roku 1897 v areálu Korunní pevnůstky, která je součástí systému barokního opevnění Olomouce. Jeho cílem je nenásilnou zábavnou formou popularizovat vědu a také zatraktivnit město pro turisty. Je to jediné popularizační centrum vědy, které provozuje sama univerzita (Univerzita Palackého).
V přízemí je instalovaná expozice věnovaná historii pevnosti. Průvodci jsou oblečení do replik uniforem z 18. století, které dle historických podkladů navrhla a vytvořila naše návrhářka Mgr. Martina Beckertová. Tyto kostýmy jsou k dispozici návštěvníkům a tak se můžete vyfotit jako generál Laudon, dělostřelec nebo granátník.
Dále si můžete prohlédnout expozici Živá voda, Rozum v hrsti, Světlo a tma a Vědecké dílny, v nichž se můžete stát skutečným vědcem a experimentovat ….


 

Lvíček Lippy pro Šťastný úsměv

Nezisková organizace "Šťastný úsměv" pomáhá rodičům i dětem s rozštěpem obličeje projít léčbou s úsměvem, jak zní hlavní motto této organizace. Na základě obrázků děti vzniklo logo organizace a pak už byl jen krůček k tomu, abychom vyvinuli maňáska lvíčka Lippyho. První várku od nás sdružení obdrželo červnu 2015.
Zde se můžete podívat na webové stránky organizace Šťastný úsměv http://stastny-usmev.cz .
 

22.9.2014 OBOUSTRANNÉ HRAČKY = SPRÁVNÁ HRAČKA

I letos odborná porota složená ze zástupců Asociace předškolní výchovy, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a Unie výtvarných umělců udělila ocenění Správná hračka. Slavnostní předávání certifikátů proběhne na Galavečeru veletrhu hraček FOR TOYS dne 3.10.2014.
Náš výrobek byl opět mezi oceněnými!

 

VERNISÁŽ VÝSTAVY Noe 20

Fotky z vernisáže výstavy Noe 20 najdete na naše FB profilu NoeHracky


 

Festival studentských filmů POD NEBESY

3. ročník festivalu mladých tvůrců z České a Slovenské republiky se opět koná v podmanivé atmosféře Meditační zahrady sv. Jakuba v Lipníku nad Bečvou 19.-20.6.2015 . Více informací naleznete zde
 

Výstava firmy Noe s.r.o. k 20. výročí vzniku.


Dovolujeme si Vás pozvat na jednodenní výstavu vytvořenou k 20. výročí firmy Noe s.r.o.. Výstava probíhá v prostorách Restaurace Fontána ve Smetanových sadech v Olomouci dne 1.6.2014.
Těšíme se na Vaši návštěvu.


 

11.10.2013 DOPRAVNÍ VESTIČKY = SPRÁVNÁ HRAČKA

I letos odborná porota složená ze zástupců Asociace předškolní výchovy, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a Unie výtvarných umělců udělila ocenění Správná hračka. Na snímku můžete vidět dva její zástupce Prof. Václava Kubáta a PhDr. Oskara Brůžu na veletrhu hraček For toys. Náš výrobek byl opět mezi oceněnými !

 

29.9.2012 Jogi a Salamba získali ocenění Správná hračka!

Jógové hračky Jogi a Salamba získaly prestižní titul Správná hračka. Toto ocenění totiž uděluje odborná porota složená ze zástupců Asociace předškolní výchovy, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a Unie výtvarných umělců.


 

MASKOTI MISTROVSTVÍ SVĚTA V BIATLONU 2013

Každý fanda zimních sportů ví, že se od 7. do 17. února 2013 koná v Novém Městě na Moravě Mistrovství světa v biatlonu . Co ale neví je, že se maskoti pan eN a pan eM vyrábějí u nás v Lipníku nad Bečvou.
Máme radost a je nám ctí, že si organizátoři MS vybrali právě nás.
Pokud máte o pana eN nebo eM zájem můžete si je objednat zde