Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů


Správcem osobních údajů je provozovatel e-shopu noe.cz (dále jen Správce)

společnost Noe s.r.o., se sídlem Sušice 86, 751 11, IČ:48392880, DIČ:CZ48392880, zapsaná v obchodním rejstříku, oddíl C, vložka 11072 u Krajského obchodního soudu v Ostravě.

 

Za jakým účelem zpracováváme Vaše osobní údaje

Vaše údaje shromažďujeme a zpracováváme zejména kvůli vyřízení Vaší objednávky. Poskytnutí těchto údajů je nezbytné pro splnění kupní smlouvy a dalších zákonných povinností.

Při registraci nebo objednávání zboží nám můžete udělit souhlas se zasíláním newsletteru, který lze kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailu noe@noe.cz.

Vaše osobní údaje můžou být též využity pro vyřizování Vašich případných dotazů nebo reklamací.

 

Jaké osobní údaje spravujeme

  • jméno a příjmení
  • adresu
  • telefonní číslo
  • emailovou adresu

 

Po jak dlouhou dobu ukládáme osobní údaje

Vaše údaje ukládáme jen po nezbytně dlouhou dobu, kterou požaduje zákon nebo kterou považuje za přiměřenou účelu zpracování. Tam, kde není doba uložení osobních údajů pevně daná zákonem, můžete vždy požádat o okamžité ukončení zpracování osobních údajů

U zákazníků, kteří si u nás objednali zboží, budou jejich data zpracovávána v souladu se zákonem o účetnictví po dobu 10 let.


Kdo bude mít přístup k Vašim osobním údajům

K Vašim osobním údajům bude mít přístup správce a jeho zaměstnanci a též třetí osoby - zpracovatelé. Vaše údaje tak mohou být předány dodavatelům zajišťujícím pro naši společnost zejména přepravní služby (např. PPL, Zásilkovna, Česká pošta), poskytovateli správy e-shopu, externímu účetnímu a poskytovateli našeho účetního softwaru.

Zpracování Vašich osobních údajů je s našimi zpracovateli smluvně zajištěné a snažíme se o jejich zabezpečení při vzájemném předávání.

 

Vaše práva související s ochranou Vašich osobních údajů:

Vaše osobní údaje nepředáváme třetím stranám, pokud to není nezbytné pro vyřízení Vaší objednávky.

Můžete nás kdykoli požádat o zaslání Vašich uložených osobních údajů nebo o jejich opravu, pokud došlo k změně, popř. o výmaz osobních údajů, pokud nám však zákon neukládá jejich evidenci po určitou dobu (např. daňový doklad, reklamace), Lze také odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů (např. Vaší registrace v našem e-shopu) zasláním e-mailu na noe@noe.cz. Provedeme výmaz neprodleně po obdržení takovéto žádosti a kupující bude o vymazání svých osobních údajů informován.

Můžete také v případě nespokojenosti zaslat stížnost k dozorovému orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz.

 

 

 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
18.10.2018 | 25. narozeniny Noe se slavily v Echu
 

Kdo by to řekl, že to uteče tak rychle. Čtvrtstoletí výroby textilních hraček, kostýmů, dekorací, kapsářů, maskotů a další specialitek už je pěkná řádka let. Však taky na našich hračkách už vyrostla celá jedna generace, která už založila rodiny a svým dětem kupují, jak jinak,  české hračky Noe. Pár momentek z naší velkolepé oslavy v krásných prostorách kulturního domu Echo u nás v Lipníku nad Bečvou najdete na dalších stránkách.

 

12.09.2018 | Rozhovor v Českém rozhlase
 

Vladimír a Martina Beckertovi jsou spolu 25 let a stejně dlouhá je i historie jejich rodinné firmy Noe. Z jejich dílny pocházejí didaktické hračky, které dobývají celou Evropu, i postavičky známé z televize, od Františka po Kukyho.

Rozhovor moderátorky ČRo Olomouc Jany Zemkové se zakladateli Noe s.r.o. v rámci pořadu Větrník si můžete poslechnout zde

 

24.08.2018 | Ocenění za mimořádný přínos regionu
 

Na Výstavišti v Českých Budějovicích jsme v pátek 24.8.2018 z rukou pana Havlíčka z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR dostali ocenění za mimořádný přínos regionu. Mezi prvními gratulanty byla i moderátorka Toulavé kamery Iveta Toušlová. Moc si tohoto ocenění vážíme a velmi nás těší, že jsme se dostali do tak vybrané společnosti šikovných a zajímavých lidí, kteří vzali osud do svých rukou. 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt
vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací