https://www.high-endrolex.com/25 Znáte z TV,YT, knížek a PC her - Noe
 
Český výrobce
30 let noe
na trhu
 
Široký
sortiment
maňásků
noe
 

Poštovné zdarma
pro objednávky
nad 1500 Kč

 

Znáte z TV,YT, knížek a PC her

V roce 1995 nás na veletrhu hraček v Praze objevila Dagmar Patrasová a vybrala si nás pro výrobu její žížaly Jůlie, později i kosa Oskara, Kláry a kuřátek Pipi a Pepy.

Spolupráce s Janem Svěrákem na postavičkách z filmu „Kuky se vrací“  v roce 2009 nám přinesla  i kontakt na výtvarníka Jakuba Dvorského, jehož úspěšná společnost Amanita design vytváří celosvětově známé herní adventury nejen pro děti - Samorost, Machinarium, Botanicula , Chuchel a další, které nás inspirovaly k vytvoření hlavních postaviček z těchto her. 

Dalším zajímavým počinem je výroba motivačních hraček Salamby a Jogiho - hlavních postaviček z projektu jógového cvičení pro děti Hany Luhanové a výtvarnice Kateřiny Mesdag, který zahrnuje ucelený program pro rozvoj dětského tělesného i duševního zdraví pomocí cvičení, hraček, knížek a jogových karet. Obě postavičky pronikly i do dětského pořadu ČT Kouzelná školka. 

S dlouholetým protagonistou Kouzelné školky Michalem Nesvadbou jsme se seznámili díky výrobě skřítka Františka a Fanynky pro Českou televizi. Společně jsme vytvořili řadu zajímavých produktů např. veselé potahy na kliku v podobě zvířátek nebo postaviček. K Michalovu významnému životnímu výročí jsme ušili pro Michalovy fanoušky jeho malé plyšové dvojníky. 

Kdo by neznal příběhy mlsných medvědů Mišky a Nedvěda z oblíbeného večerníčku, který si okamžitě našel místo v srdcích dětí. Originálně zpracované postavičky vyrábíme ve spolupráci se společností Bionaut a výtvarnicí a režisérkou Kateřinou Karhánkovou.

Víte, kdo je celosvětově nejúspěšnějším youtuberem žijicím a tvořícím v České republice? Je to učitel angličtiny Steve Watts, který se proslavil svými originálními výukovými YouTube videi. Maňáska straku Maggie již pro vás také v nabídce máme.  

 

 

 

 
 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
12.01.2023 | POZOR NA PODVODNÉ JEDNÁNÍ
 
Na portálu nabízejícím brigády se objevil falešný inzerát, který zneužil jméno naší firmy pro nalákání potencionálních brigádníků na domácí šití hraček. 
 
 

26.09.2022 | Mlsní medvědi a jejich úspěch na ZŠ Daneta
 

Ke konci minulého školního roku se nám ozvala paní učitelka z Hradce Králové, která pracuje s dětmi se středně těžkým mentálním postižením na Základní škola a střední škola Daneta. Podělila se s námi o dojemný příběh o tom, že je celým školním rokem doprovázeli naši mlsní medvědi - Miška a Nedvěd - společně četli jejich příběhy, hráli divadlo, vařili, soutěžili, skládali obrázky. A nakonec za odměnu dětem pořídili i plyšáčky z naší dílny. No posuďte podle fotek sami, udělali jim plyšáčci radost? ♥

 

21.09.2022 | Oboustranné hračky oceněny "Správnou hračkou"
 

 

Odborná porota dne 13.9.2022 rozhodla o udělení ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA našim oboustranným hračkám: 

Kuře - slepiceKuře - kohoutTyrannosaurus  a Želva

Máme z naší jedenácté "Správné hračky" velkou radost! Jdeme slavit :-) 

 

Logo Správná hračka

 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt

vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací

 

https://www.high-endrolex.com/25