https://www.high-endrolex.com/25 Bábovka - Noe
 
Český výrobce
30 let noe
na trhu
 
Široký
sortiment
maňásků
noe
 

Poštovné zdarma
pro objednávky
nad 1500 Kč

 

Bábovka

Film Bábovka natočila režisérka Kateřina Karhánková, kterou diváci mohou znát i z úspěšného studentského filmu Plody mraků o překonávání hranic a odvaze vstoupit do neznáma. V rámci festivalu Berlinale se  Plody mraků staly nejlepším krátkým filmem pro děti roku 2018.  Velmi úspěšný seriál Mlsné medvědí příběhy, na kterém se podílela jako scénáristka, výtvarnice i režisérka, byl nominován na Českého lva. 

Mína staví na pískovišti bábovky. Pomáhá jí její hračka - pan Sloník. Když tu se k hřišti blíží pohroma – Totemáci -dětská parta záškodníků z vedlejšího dvora! Stačí chvilka nepozornosti a bábovky jsou rozdupané. Ba co hůř, Totemáci si na svých kolech frčí pryč s kořistí - zoufalým panem Sloníkem! Zdá se téměř nemožné zachránit oblíbenou hračku ze spárů Totemáků. Mína nakonec vymyslí plán a rozhodne se podniknout dobrodružnou výpravu na záchranu pana Sloníka. Všichni kluci však nejsou stejní a Sloník tak najde nového kamaráda pana Ptáčka.

tabulkakatalog
zobrazit jako:
seřadit dle:

 
Pan Sloník
Pan Sloník je hlavní postavičkou hraného a animovaného filmu  ...

570,- Kč

Pan Sloník
Pan Ptáček
Pan Ptáček je druhý ze dvou hrdinů hraného a animovaného ...

570,- Kč

Pan Ptáček
 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
13.06.2024 | Kde nás letos můžete potkat
 

Seznam prodejních akcí, na kterých můžete vidět naše hračky naživo najdete zde. Výborný program, skvělá hudba, české řemeslné výrobky a skvělé potraviny. Těšíme se, že se za námi přijete podívat .

 

26.09.2022 | Mlsní medvědi a jejich úspěch na ZŠ Daneta
 

Ke konci minulého školního roku se nám ozvala paní učitelka z Hradce Králové, která pracuje s dětmi se středně těžkým mentálním postižením na Základní škola a střední škola Daneta. Podělila se s námi o dojemný příběh o tom, že je celým školním rokem doprovázeli naši mlsní medvědi - Miška a Nedvěd - společně četli jejich příběhy, hráli divadlo, vařili, soutěžili, skládali obrázky. A nakonec za odměnu dětem pořídili i plyšáčky z naší dílny. No posuďte podle fotek sami, udělali jim plyšáčci radost? ♥

 

21.09.2022 | Oboustranné hračky oceněny "Správnou hračkou"
 

 

Odborná porota dne 13.9.2022 rozhodla o udělení ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA našim oboustranným hračkám: 

Kuře - slepiceKuře - kohoutTyrannosaurus  a Želva

Máme z naší jedenácté "Správné hračky" velkou radost! Jdeme slavit :-) 

 

Logo Správná hračka

 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt

vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací

 

https://www.high-endrolex.com/25