https://www.high-endrolex.com/25 Steve and Maggie - Noe
 
Český výrobce
30 let noe
na trhu
 
Široký
sortiment
maňásků
noe
 

Poštovné zdarma
pro objednávky
nad 1500 Kč

 

Steve and Maggie

 

Děti z celého světa se učí angličtinu podle videí a metodiky Wow! Steva Wattse z Liberce. Jednotlivé díly na YouTube, ale i např. Amazon Prime, Tubi TV nebo španělském TV3 mívají desítky milionů zhlédnutí a sledují je děti ve více než 30 zemích světa. Základem metodiky Wow! je učit cizí jazyk stejně přirozeným způsobem jako jazyk mateřský zejména napodobováním, opakováním, prostřednictvím prožitku se zapojením více smyslů a emoční paměti. Edukativní video příběhy a písničky jsou určeny hlavně pro předškolní děti. Rodiče je postupně začali využívat nejen pro výuku angličtiny. Steva a straku Maggie si dokonce oblíbily i děti z anglicky mluvícího prostředí, které si prostřednictvím seriálu osvojují slovní zásobu vlastního mateřského jazyka. Seriál byl z angličtiny předabován do dalších šesti jazykových mutací (španělština, portugalština, francouzština, němčina, italština, arabština).

 

tabulkakatalog
zobrazit jako:
seřadit dle:

 
 
 
Steve and Maggie
 
Straka Maggie
Straka Maggie je nerozlučnou kamarádkou učitele angličtiny ...

650,- Kč

Straka Maggie
 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
13.06.2024 | Kde nás letos můžete potkat
 

Seznam prodejních akcí, na kterých můžete vidět naše hračky naživo najdete zde. Výborný program, skvělá hudba, české řemeslné výrobky a skvělé potraviny. Těšíme se, že se za námi přijete podívat .

 

26.09.2022 | Mlsní medvědi a jejich úspěch na ZŠ Daneta
 

Ke konci minulého školního roku se nám ozvala paní učitelka z Hradce Králové, která pracuje s dětmi se středně těžkým mentálním postižením na Základní škola a střední škola Daneta. Podělila se s námi o dojemný příběh o tom, že je celým školním rokem doprovázeli naši mlsní medvědi - Miška a Nedvěd - společně četli jejich příběhy, hráli divadlo, vařili, soutěžili, skládali obrázky. A nakonec za odměnu dětem pořídili i plyšáčky z naší dílny. No posuďte podle fotek sami, udělali jim plyšáčci radost? ♥

 

21.09.2022 | Oboustranné hračky oceněny "Správnou hračkou"
 

 

Odborná porota dne 13.9.2022 rozhodla o udělení ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA našim oboustranným hračkám: 

Kuře - slepiceKuře - kohoutTyrannosaurus  a Želva

Máme z naší jedenácté "Správné hračky" velkou radost! Jdeme slavit :-) 

 

Logo Správná hračka

 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt

vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací

 

https://www.high-endrolex.com/25