https://www.high-endrolex.com/25 Myši patří do nebe - Noe
 
Český výrobce
30 let noe
na trhu
 
Široký
sortiment
maňásků
noe
 

Poštovné zdarma
pro objednávky
nad 1500 Kč

 

Myši patří do nebe

Loutkový a animovaný film z roku 2021 Myši patří do nebe režisérů Denisy Grimmové a Jana Bubeníčka vznikl na základě stejnojmenné knížní předlohy Ivy Procházkové o velkém přátelství dvou neobvyklých kamarádů myšky Šupito a lišáka Bělobřicha.  Svým humorným a  barvitým vyprávěním se snaží bořit zbytečné předsudky a  setřást bázeň ze smrti, která děti často trápí, a naznačit, že nějaký svět existuje i dál. 

Šupito chce všem dokázat, že je stejně statečná jako její tatínek všemi oslavovaný hrdina, který na důkaz odvahy vytrhnul obávané lišce chlupy z kožichu. Vše však dopadne trochu jinak a honička myšky a lišáka končí nešťastně pro oba dva. Šupito i Bělobřich se dostanou do zvířecího nebe a během své nebeské pouti musí čelit řadě nástrah a projít mnoho nebezpečných zákoutí. Přes počáteční nedůvěru a navzdory všem předsudkům se z nich nakonec stanou přátelé na život a na smrt.  Na konci cesty je však čeká další překvapení. 

tabulkakatalog
zobrazit jako:
seřadit dle:

 
 
 
Myši patří do nebe
 
Myška Šupito
Myška Šupito jsou společně s lišákem Bělobřichem hlavními ...

590,- Kč

Myška Šupito
Lišák Bělobřich
Lišák Bělobřich a myška Šupito jsou hlavními hrdiny filmu ...

780,- Kč

Lišák Bělobřich
 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
13.06.2024 | Kde nás letos můžete potkat
 

Seznam prodejních akcí, na kterých můžete vidět naše hračky naživo najdete zde. Výborný program, skvělá hudba, české řemeslné výrobky a skvělé potraviny. Těšíme se, že se za námi přijete podívat .

 

26.09.2022 | Mlsní medvědi a jejich úspěch na ZŠ Daneta
 

Ke konci minulého školního roku se nám ozvala paní učitelka z Hradce Králové, která pracuje s dětmi se středně těžkým mentálním postižením na Základní škola a střední škola Daneta. Podělila se s námi o dojemný příběh o tom, že je celým školním rokem doprovázeli naši mlsní medvědi - Miška a Nedvěd - společně četli jejich příběhy, hráli divadlo, vařili, soutěžili, skládali obrázky. A nakonec za odměnu dětem pořídili i plyšáčky z naší dílny. No posuďte podle fotek sami, udělali jim plyšáčci radost? ♥

 

21.09.2022 | Oboustranné hračky oceněny "Správnou hračkou"
 

 

Odborná porota dne 13.9.2022 rozhodla o udělení ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA našim oboustranným hračkám: 

Kuře - slepiceKuře - kohoutTyrannosaurus  a Želva

Máme z naší jedenácté "Správné hračky" velkou radost! Jdeme slavit :-) 

 

Logo Správná hračka

 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt

vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací

 

https://www.high-endrolex.com/25