ZAHRAJME SI POHÁDKU - workshop pro děti z MŠ a 1. stupně ZŠ

 

Pro mateřské školy a 1. stupně základních škol nabízíme interaktivní workshop na téma "Zahrajme si pohádku". Workshop podporuje rozvoj polytechnických dovedností, grafomotoriky, tvarové představivosti, kreativity, jazykových dovedností a kooperativní činnosti dětí pod vedením lektorky ze společnosti Noe s.r.o.

 

Celková délka workshopu je cca 2 hodiny, během kterých budou pod vedením lektora dětmi vytvořeny kulisy pro účely následné dramatizace pohádky. Pohádka bude realizována za pomocí pohádkových maňásků a látkového divadla firmy Noe s.r.o. Maňásci usnadňují rozvoj jazyka a řeči a napomáhají při rozvoji jemné motoriky.

 

Kreativní sada pro děti obsahuje podkladové ilustrace, které si děti dotvoří za pomocí předem připravených šablon odlišných tvarů a materiálů. Součástí projektu je také poskytnutí balíčku zbytků různých látek vhodného pro další tvoření s dětmi. V případě zájmu je možné pedagogům či rodičům představit produkty firmy Noe s.r.o.

 

Cena workshopu je 3000 Kč. Pokud budete chtít workshop financovat z tzv. Šablon, jako realizaci projektových dnů rádi Vám s tím pomůžeme.

 

V případě zájmu o workshop kontaktujte lektorku firmy Noe s.r.o.: Ing. Eliška Beckertová,

tel. 734 856 699, e-mail: eliskabeckertova@seznam.cz

 

 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
18.10.2018 | 25. narozeniny Noe se slavily v Echu
 

Kdo by to řekl, že to uteče tak rychle. Čtvrtstoletí výroby textilních hraček, kostýmů, dekorací, kapsářů, maskotů a další specialitek už je pěkná řádka let. Však taky na našich hračkách už vyrostla celá jedna generace, která už založila rodiny a svým dětem kupují, jak jinak,  české hračky Noe. Pár momentek z naší velkolepé oslavy v krásných prostorách kulturního domu Echo u nás v Lipníku nad Bečvou najdete na dalších stránkách.

 

12.09.2018 | Rozhovor v Českém rozhlase
 

Vladimír a Martina Beckertovi jsou spolu 25 let a stejně dlouhá je i historie jejich rodinné firmy Noe. Z jejich dílny pocházejí didaktické hračky, které dobývají celou Evropu, i postavičky známé z televize, od Františka po Kukyho.

Rozhovor moderátorky ČRo Olomouc Jany Zemkové se zakladateli Noe s.r.o. v rámci pořadu Větrník si můžete poslechnout zde

 

24.08.2018 | Ocenění za mimořádný přínos regionu
 

Na Výstavišti v Českých Budějovicích jsme v pátek 24.8.2018 z rukou pana Havlíčka z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR dostali ocenění za mimořádný přínos regionu. Mezi prvními gratulanty byla i moderátorka Toulavé kamery Iveta Toušlová. Moc si tohoto ocenění vážíme a velmi nás těší, že jsme se dostali do tak vybrané společnosti šikovných a zajímavých lidí, kteří vzali osud do svých rukou. 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt
vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací