ZAHRAJME SI POHÁDKU - workshop pro děti z MŠ a 1. stupně ZŠ

 

Pro mateřské školy a 1. stupně základních škol nabízíme interaktivní workshop na téma "Zahrajme si pohádku". Workshop podporuje rozvoj polytechnických dovedností, grafomotoriky, tvarové představivosti, kreativity, jazykových dovedností a kooperativní činnosti dětí pod vedením lektorky ze společnosti Noe s.r.o.

 

Celková délka workshopu je cca 2 hodiny, během kterých budou pod vedením lektora dětmi vytvořeny kulisy pro účely následné dramatizace pohádky. Pohádka bude realizována za pomocí pohádkových maňásků a látkového divadla firmy Noe s.r.o. Maňásci usnadňují rozvoj jazyka a řeči a napomáhají při rozvoji jemné motoriky.

 

Kreativní sada pro děti obsahuje podkladové ilustrace, které si děti dotvoří za pomocí předem připravených šablon odlišných tvarů a materiálů. Součástí projektu je také poskytnutí balíčku zbytků různých látek vhodného pro další tvoření s dětmi. V případě zájmu je možné pedagogům či rodičům představit produkty firmy Noe s.r.o.

 

Cena workshopu je 3000 Kč. Pokud budete chtít workshop financovat z tzv. Šablon, jako realizaci projektových dnů rádi Vám s tím pomůžeme.

 

V případě zájmu o workshop kontaktujte lektorku firmy Noe s.r.o.: Ing. Eliška Beckertová,

tel. 734 856 699, e-mail: eliskabeckertova@seznam.cz

 

 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
13.10.2021 | Myší e-shop
 

Pokud si i Vaše srdce získaly postavičky Myšky Šupito a Lišáka Bělobřicha z nového českého animovaného filmu Myši patří do nebe, pak pro Vás máme skvělou zprávu. Postavičky plyšáků, které jsme s obvyklou péčí vyrobili u nás v Noe v Lipníku nad Bečvou, si můžete objednat na novém e-shopu tvůrců filmu www.mysiobchod.cz

 

07.10.2021 | Myška Šupito láká k navštěvě kina
 

U vstupu do kin můžete potkat hlavní hrdinku nového českého animovaného filmu Myši patří do nebe myšku Šupito. Kostým Myšky se vyráběl u nás v Noe v Lipníku nad Bečvou a to hned ve třech provedeních, aby se s ní každý malý návštěvník kina mohl vyfotit.

 

01.06.2021 | Hrošík Toník maskotem Plovárny Hranice
 

Náš hroch Logopedik změnil barvu a s elegantními plaveckými brýlemi, kruhem a rukávky se stal hrošíkem Toníkem - oficiálním maskotem Aquaparku v Hranicích na Moravě! Od teď bude aktivním účastníkem všech důležitých akcí na plovárně a v plavecké škole a samozřejmě i na jejich webu. Svou podobu a nezbytné plavecké doplňky získal díky soutěži mateřských škol na Hranicku. 

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt

vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

 

Rozumím   Více informací