Bavlněná jednovrstvá rouška pro děti
 
KódvariantaKč s DPHkskošík
Bavlněná jednovrstvá rouška pro děti
[Na skladě]
55,-
 

 
Jednovrstvá rouška ze 100% bavlny pro ochranu našich nejmenších před kapénkovou nákazou.  Našité šnůrky jsou vyrobeny založením 100% bavlněné šikmé stuhy.  Bavlněné látky plátnové i keprové vazby 145-170g/m2 jsou certifikované podle Oeko-tex Standard 100 třídy I - bezpečné pro děti pod tři roky. 
Rozměry roušky ve složeném stavu 180x90mm 
 
 
Od začátku nouzového stavu vyrábíme tolik potřebné ochranné pomůcky, které mohou zabránit dalšímu šíření virů.  I bavlněné jednovrstvé mohou být při správné údržba velmi účinné. Roušky lze narozdíl od jednorázových používat opakovaně. Doporučujeme je vyprat na 60°C a přežehlit. Vyvařením v hrnci a následným přežehlením roušku sterilizujete. Při vyšší teplotách však nemusí tkanina a šňůrky zůstat stálobarevné. 
Podle velikosti hlavy upravte nůžkami délku šňůrek a konce šňůrek zauzlujte, aby nedocházelo ke třepení okrajů. 
Barva a vzory roušek jsou ilustrativní, ale v poznámce k objednávce můžete uvést pohlaví dítěte a ovlivnit tak výběr vhodné barevné kombinace.
     
 
 

Mohlo by Vás také zajímat:

 
Bavlněná dvouvrstvá rouška s kapsou na filtr pro děti
Dvouvrstvá rouška se všitou kapsou na filtr již představuje vyšší stupeň ochrany před virovou nákazou.  Našité šnůrky jsou vyrobeny založením 100% bavlněné šikmé stuhy.  Bavlněné látky plátnové i keprové vazby 145-170g/m2 jsou certifikované podle Oeko-tex Standard 100 třídy I - bezpečné pro děti. 
Rozměry roušky ve složeném stavu: 180x90mm 
Vhodné pro děti od 3 let 

65,- Kč

Bavlněná dvouvrstvá rouška s kapsou na filtr pro děti
Bavlněná jednovrstvá rouška pro dospělé
Jednovrstvá rouška ze 100% bavlny pro ochranu před kapénkovou nákazou.  Našité šnůrky jsou vyrobeny založením 100% bavlněné šikmé stuhy.  Bavlněné látky plátnové i keprové vazby 145-170g/m2 jsou certifikované podle Oeko-tex Standard 100 třídy I - bezpečné pro děti pod tři roky. 
Rozměry roušky ve složeném stavu 210x105mm 

55,- Kč

Bavlněná jednovrstvá rouška pro dospělé
Bavlněné dvouvrstvé roušky s kapsou pro dospělé
Dvouvrstvá rouška se všitou kapsou na filtr již představuje vyšší stupeň ochrany před virovou nákazou.  Našité šnůrky jsou vyrobeny založením 100% bavlněné šikmé stuhy.  Bavlněné látky plátnové i keprové vazby 145-170g/m2 jsou certifikované podle Oeko-tex Standard 100 třídy I .

Rozměry roušky ve složeném stavu: 210x105mm 

65,- Kč

Bavlněné dvouvrstvé roušky s kapsou pro dospělé
 

 

Máte dotaz k tomuto produktu?

Vyplňte, prosím, kolonky níže. Rádi Vám odpovíme.

 
 

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zpráva:
Kontrolní kód:code

 

 
 
 

 
 
 

Aktuálně   Vítejte v Noe
17.07.2020 | DOVOLENÁ
 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit, že v termínu od 27.7.2020 do 10.8.2020 budeme mít celofiremní dovolenou

Objednávky došlé v tomto termínu budou vyřízeny během 33. týdne.

 

Děkujeme za pochopení.

 

22.01.2020 | Spielwarenmesse 2020
 

Rok se s rokem sešel a my se opět za několik dní chystáme do německého Norimberku na největší veletrh hraček na světě Spielwarenmesse, který otevře své brány již příští středu 29. ledna . My u toho samozřejmě nemůžeme chybět. Náš stánek můžete navštívit až do neděle 2. února 2020 na obvyklém místě v hale 1 - F - 19A.  Rádi vám předvedeme naše horké novinky - Chlupáčovy didaktické oblečky, vycházkového hada a hlavně novou kolekci pohádkových maňásků zvířátek. Těšíme se brzy na vás! 

 

03.01.2020 | PF2020
 

Milí zákazníci, vážení obchodní přátelé,

děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a těšíme se na další spolupráci v tom novém roce 2020. Přejeme Vám všem hodně zdraví a hodně důvodů k radosti.

kolektiv Noe s.r.o.

 

  Hračky a kostýmy vyrábíme již od roku 1993. Za všechno může diplomová práce tehdy čerstvé absolventky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a první místo v soutěži začínajících podnikatelských nápadů. Od té doby uplynulo hodně vody v řece Bečvě, která protéká naším Lipníkem a my jsme za tu dobu vyrobili obrovské množství hraček, které se staly neodmyslitelnou součástí dětského života již minimálně dvou generací. Hračky vyrábíme rádi a nepřestává nás těšit, že o ně máte stále zájem.

 

zákaznický servis   najdete nás   platební metody

kontakt
vrácení a výměna zboží

ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky
reklamační řád
ceník dopravy
EET


najdete nás na Facebooku
charitativní činnost
naši partneři

   

maestro mastercard

visa visa electron